Hakkımızda

ODDYShip SOFTWARE

OddyShip Yazılım, denizcilik sektörüne tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilmiş yazılım çözümleri sunan bir şirkettir. Yddo, İstanbul ve İzmir ofisleri ile Türk karasularında ve dünyanın heryerinde etkin hizmet verebilmektedir. Şirket bünyesinde bulunan denizci kadroları ile gemilere gemi adamı kolaylığında giriş yapabilirken, firma ilişkilerinde yazılım dili ile denizcilik dilini kolaylıkla birleştirme imkanı sunmaktadır.

OddyShip Yazılım tarafından geliştirilmiş gemi yönetim sistemleri yazılımları denizcilik sektörünün lider firmaları tarafından 13 yılı aşkın süredir kullanılmakta ve sürekli gelişmektedir.

Yıllarca Denizcilik Sektöründe Yazılım kullanımının öneminden bahsedip durduk. Artık bu önem tüm iş sektörlerinde olduğu gibi Denizcilik Sektörü tarafından da kabul görmektedir. Şimdi üzerinde düşünülen konu, hangi yazılımın tercih edilmesidir.

Armatör firmaları ilk kez Gemi Yönetim Sistem Yazılım ı ile tanıştırdık. 13 senedir gelen taleplerle Shippernetix programını geliştirdik. Shippernetix Yazılım bugün geldiği noktada rüştünü ispatlamış bir yazılım çözümüdür. Bunu mevcut müşterilemizin devamlılığı ve artık daha çok firma tarafından tercih ediliyor olmamız kanıtlamaktadır.

ODDYShip Yazılım 2014 yılı itibari ile Denizcilik sektöründe ulusal ve uluslararası iş tecrübesini kara sektöründe yaptığı yeni projeler ile hizmet verdiği iş kollarını genişletmiştir. Karasal işletmelerde, planlı bakım yönetim sistem yazılım ürünlerini, doküman yönetimi sistemi yazılım ürünlerini kullanıma açmıştır. Özellikle büyük sanayi ve enerji üretim tesislerinde uygulama alanı bulan yazılım çözümleri, son dönemde küçük ölçekli işletme ve üretim bandı olan tüm sektörlerde de yer almaya başlamıştır.Neler Yapıyoruz?


Çözüm Ortağınız Oluyoruz!

ODDYShip olarak Türk Denizciliğinde faaliyet gösteren tüm gemilere kolaylıklar sağlayarak çözüm ortağınız oluyoruz.

Benefit Kazandırıyoruz!

Tüm operasyonel maliyetlerinizi düşüren yazılımlarımız sayesinde işinize Benefit katıyoruz

Bilimsel Çalışıyoruz

İşimiz tamamen bilimsel ve teknolojiye dayalıdır. Projelerimizde asla şansa yer vermiyoruz.


Yeteneklerimiz


Süreç ve Performans Artırma 80%
İş Analizi 90%
Sorunsuz Bir Yazılım 85%
Müşteri Memnuniyeti 75%
Teknik Yeterlilik 75%