inoMarine HR

Denizcilik Sektörüne Özel İnsan Kaynakları Yazılımı


Geminiz için doğru personeli bulmanın en kolay yolu inoMarine HR. inoMarine sektörün sıkıntılarını bilen ve bu doğrultuda çözümler üreten bir çok personel müdürünün danışmanlığı ile hazırlanmış eşsiz bir uygulamadır. Türkiye'deki tüm gemi adamlarının güncel kaydının tutulduğu ver bankasından sadece ad soyad bilgisi ile sorgulama yapma imkanıda tanıyabilen sistemde 80000'in üzerinde güncel kayıda ulaşmanız mümkün.

Sorgulanan kişinin özlük bilgilerinin, tüm sertifikalarının ve ehliyetindeki sınırlamaların, kişinin fotoğrafı ile birlikte tek tuş ile lokal bilgisayar sisteminize indirebilirsiniz. inoMarine sektör alışkanlıkları ve ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlandı. Pratik ve hızlı biçimde veri girişi yapabilme, istenen belge ve raporları (sözleşme, ordino, personel tutma istatistiği raporu vb.) tek tuş ile hazırlayabilirsiniz.

inoMarine HR yazılımını 20'yi aşkın denizcilik firması faal olarak kullanmaktadır.

Personel maaş, ikramiye, kıdem, sigorta, puantaj gibi bilgilerin her ay otomatik olarak hesaplanması, alacak veya masraf bilgilerinin gemilerden alınan excel dosyaları ile sisteme otomatik aktarımı ve bordro hesaplarına otomatik eklenmesi inoMarine HR kullanarak sadece 10 dakika. inoMarine HR, denizcilik personeli yönetiminde en kritik konu olan süreli belgelerin takibi konusunda kullanıcıyı veri bankasından aldığı gerçek bilgilerle zamanından önce uyararak hata yapma riskini ortadan kaldırır.


Neden inoMarine HR


Denizcilik Sektörüne Özel

Sektörün sıkıntılarını bilen bir grup uzman insan kaynakları müdürlerinin danışmanlığında hazırlandı.

Personel Veri Bankası ve İsim ile Sorgulama

80000 'in üzerinde güncel personel bilgilerine tek tuş ile ad soyad ile ulaşabilme imkanı sağlar.

Sorgulama Sonuçlarını Bilgisayarınıza İndirin

Tek tuş ile sorgulama sonuçlarını yerel bilgisayarınıza indirebilme imkanı

Kolay ve Hızlı Kullanım

Pratik ve hızlı biçimde veri girişi yapabilme, istenen belge ve raporları tek tuş ile kolayca hazırlayabilme.

Zor İşler Kolaylaştı

Personelin maaş, puantaj, bordro, izin, kıdem, sigorta gibi hesaplanması gereken haklarını excelden import ederek çok hızlı hesaplayabilme imkanı.

Alarm Sistemleri

Personelin ehliyet ve sınırlamalarına ilişkin güncel bilgiler ile alarm ve uyarı sistemi.