LOGO Ürünleri


Kobi Uygulamaları


T

ürkiye uygulama yazılımları pazarı lideri LOGO, KOBİ'lere yönelik sunduğu geniş çözüm yelpazesi ile işletmelerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak iş çözümleri üretmektedir.

LOGO, yüksek performans ve düşük sahip olma maliyetleri ile KOBİ'lerin katma değerini ve verimliliğini artıran bir platform sağlar.

LOGO KOBİ Çözümleri; dağıtım, hizmet, inşaat, eğitim, sağlık ve daha bir çok sektörden farklı ölçekteki işletmelerin iş süreçlerini hızlandırarak verimliliklerini artırmaya yardımcı olmaktadır.

LOGO çözümleri satın almadan muhasebeye, finanstan malzeme yönetimine kadar pek çok iş sürecinin etkin bir şekilde yönetilmesini sağlamaktadır.

GO Plus

GO PLUS, farklı sektörlerden KOBİ’lerin malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten, ‘kullanımı en kolay’ iş yazılımıdır.
GO PLUS, pratik kullanımı, uyumlu yapısı ve kapsamlı fonksiyonları ile dağıtım, hizmet, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık ve daha bir çok sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır.
GO Plus yazılımıyla Stok, Satın Alma, Satış, Finans, Genel Muhasebe, Bordro, Duran Varlık Yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Windows ile tam uyumlu yapısıyla MS tabanlı ağlar üzerinde çalışabilirsiniz. Devamı için tıklayınız.

Mali Müşavir Plus

Mali Müşavir Plus, zengin özellik seti ve pratik kullanımı ile Serbest Muhasebeci ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanmış bir muhasebe yazılımıdır.
LOGO Mali Müşavir Plus, sunduğu kullanım kolaylıkları ve üstün teknolojisiyle meslek mensuplarının bütün isteklerine yanıt veriyor.
İçerdiği Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro, İşletme Defteri ve Beyanname modüllerini kolayca kullanabilmeniz iş yükünüzün azalmasını ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.Devamı için tıklayınız.

Bordro Plus

BORDRO PLUS; GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise çözümleri ile entegre çalışabilen eksiksiz bir bordro işleme ve takip programıdır.
BORDRO PLUS, modüler bir yapıdan oluşmakta olup temel modül Sicil Yönetimi’dir. İstenilen zaman dilimi içerisinde uygulama, Ücret Simulasyonu fonksiyonu ile zenginleştirilme olanağı da sunar. Devamı için tıklayınız.

GO Start

START ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimini kolaylıkla yapabilirsiniz. START iş yükünüzü hafifletirken sizin de tek bir yerden işletmeniz ile ilgili her detayı takip etmenizi ve karlılığınızı artırmanızı sağlar.
Emlakçı, sigortacı, poliklinik, kırtasiye, çiçekçi, pastahane, parfümeri, dershane, galeri gibi muhasebesini dışarıdan takip eden, tek kullanıcılı, küçük ölçekli bir işletmeyseniz START ile günlük işlemlerinizi daha etkin ve verimli bir şekilde yönetebilirsiniz.

Start Standart Modüller
 • Stok
 • Sipariş
 • Fatura
 • Cari Hesap
 • Kasa
 • Banka
 • Çek ve Senet

ERP Uygulamaları


Türkiye ve dünyada birçok firma tarafından kullanılan LOGO ERP çözümleri, işletmelerin tedarik zinciri süreçlerinden finans süreçlerine kadar kritik işletme fonksiyonlarının etkin olarak izlenebilmesini ve yönetilebilmesini sağlamaktadır.


Maliyet Muhasebesi

Maliyet Muhasebesi modülü ile genel giderlerinizi ürünlere dağıtımını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında;

 • Genel gider kartları ile giderlerin mamullere yükleyebilir,
 • Gerçekleşen veya planlanan maliyetleri dağıtımlarda kullanabilir,
 • Üretim ve hizmet şeklinde iki farklı maliyet yeri seçeneği kullanabilir,
 • Planlanan genel giderler, toplu olarak ya da tek tek üretim emri üzerinden hesaplatılabilirsiniz.

Entegrasyon Uygulamaları


T

OGO Entegrasyon ürünleri, LOGO ürünleri ile iç-dış sistemler arasında veri entegrasyonu yapmanızı sağlamaktadır. İhtiyacınıza göre uygun entegrasyon ürününü seçerek bütünleşik bir bilgi sistemine sahip olabilir, entegrasyondan kaynaklanan hataları ve buna istinaden oluşan maliyetleri düşürebilirsiniz.
LOGO e-Fatura

Güvenli ve Tutarlı Veri İletişimi...

Faturaların elektronik belge olarak düzenlenmesi, elektronik ortamda iletilmesi ve yine elektronik olarak muhafaza ve ibraz edilmesi hususunda getirilen yasal çerçeve doğrultusunda ve Gelir İdaresi Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak geliştirilen e-Fatura çözümleri, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahip elektronik faturaları düzenleyebilmeyi ve elektronik ortamda iletilmesini olanaklı kılan bir uygulamadır. Böylelikle; faturanın taraflar arasında güvenli ve hızlı dolaşımı sağlanmış olur. Devamı için tıklayınız.

LOGO e-Defter

Maliyet Avantajlı, Çevreci Çözüm...

LOGO e-Defter ile uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Daire Başkanlığı'nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve elektronik olarak GİB'e kolayca gönderilebilir. Böylece, defterlerin kağıt ortamında basılması ve saklanması gibi zahmetli ve maliyetli işlemleri, elektronik ortamda kolayca ve maliyetsiz olarak yapma imkanı sunar. Devamı için tıklayınız.

LOGOConnectB2B

LogoConnect B2B ile iş ortaklarınızla, tedarikçilerinizle ve kendi şirketleriniz arasındaki iş süreçlerinizde faks ve telefon trafiğinden kurtulacak, belge ve raporlarınıza kaynağından hatasız ulaşacaksınız. LogoConnect B2B, sizin için en ideal, hızlı ve uygun maliyetli çözümleri sunuyor. LogoConnect B2B; GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise kullanıcılarının sürüm farkı gözetmeden birbirleri arasında bilgi transferini (Malzeme Kartı, Fatura, Sipariş, İrsaliye...) ve transfer edilen bu bilgilerin ticari sisteme kaydedilmesini sağlar.

LOGOConnectBanka

Çalıştığınız banka şubeleri ve hesapları ile aranızdaki bağı LogoConnect Banka sizin için kuruyor. Banka işlemlerinizi LogoConnect Banka aracılığı ile oturduğunuz yerden güvenle, hızlıca, kolayca ve mükerrer giriş yapmadan gerçekleştirebilme ayrıcalığından yararlanabilirsiniz. LogoConnect Banka; GO Plus, Tiger Plus ve Tiger Enterprise kullanıcılarının sürüm farkı gözetmeden üye bankalarla bilgi transferi yapmalarını (Banka Fatura Ödeme ve Tahsilatları, Havale, EFT, Çek-Senet, Hesap Özeti ve Mutabakatı) sağlar. LOGO İnsan Kaynakları programına bağlanıp maaş ödeme talimatlarını bankaya kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Diva

Ödüllü Bulut Çözümü: Diva

Diva, 2013 Avrupa Bulut Ödülleri'nde (Euro Cloud Awards) Türkiye'den aday gösterilen tek çözüm olmuştur. Ödüllerin Türkiye ayağında ise "Bulut Servisi Müşteri" kategorisinde 1.lik, "En İyi Bulut Servisi"nde ise 2.lik ödüllerine layık görülmüştür.

Diva Nedir?

Diva, perakende sektöründeki her ölçekten firmanın satış ve satış sonrası servis gibi hizmet kanalındaki tüm noktaları tek merkezden yönetmesini sağlayan bir "bulut" çözümüdür.Devamı için tıklayınız.