DocNetix

Gemi Doküman ve Form Yönetimi


DDocnetix döküman yönetimi modülü, gemide ve ofiste kağıt, klasör kullanımını ortadan kaldırabilmektedir. ISM-ISPS dökümanları her formatta (excel, word, pdf, powerpoint, text) sisteme eklenebilmektedir. Kullanıcılar yeni döküman ve form oluşturabilmektedir. Dökümanların versiyon değişimi ve takibi Docnetix üzerinde yapılabilmektedir. Tek dokunuş ile döküman içeriklerinin dili değiştirilebilir. Versiyonlar arasında nerelerin değiştiği renklendirilerek, silinen bölümler ise üzeri çizili okunacak şekilde gösterilir. Kimin hangi dökümanda ne istediği ya da ne yaptığı takip edilebilmektedir.

Otomatik index leme ile aranacak kelimeye göre döküman arama özelliği, sistemde kayıt bulmayı kolaylaştırmaktadır. Klasörlerde döküman aramak yerine, programda aradığını bulmak, işletmelere hız kazandırmaktadır.

Docnetix, gemilerde denetleme sırasında görülen eksikliklerin, ofise anında bildirilerek, ofisten yapılan değişikleri otorite gemide iken yapabilme ve gemiye ulaştırma imkanı sunmaktadır.

Formlarınızı Takip Edin !!!

Gemide ve ofiste form ve check listler program üzerinden doldurulabilir. Kullanıcılara gelen görevler (onay, iş vb.) otomatik olarak gelmekte ve program kullanıcıları uyarmaktadır. İstendiği taktirde tüm dökümanların çıktıları alınabilmektedir. Personel eğitim süreçleri program üzerinden yapılabilmektedir.

Docnetix ile ISM-ISPS dökümanları ile birlikte, kalite yönetim ve benzer sistem dökümanlarının yönetimi yapılabilmektedir. Ayrıca ofis içinde döküman akışı da program üzerinden yapılabilmektedir.