ShipperNetix

Yeni Nesil Gemi Yönetim Sistemi


Shippernetix Gemi Yönetim Sistemi, yeni yapılanması ile birlikte çok daha kolay kullanılabilen ve düşük maliyetle sahip olunabilen bir uygulama haline gelmiştir. 13 yılı aşkın süredir denizcilik sektöründe kullanılan Shippernetix yazılımı, kalitesini ispatlamış ve bunu Germanischer Lloyd dan almış olduğu "Type Approve" sertifikası ile belgelenmiştir. ODDYShip Yazılım, denizciliğe özgü yazılım çözümlerini, tüm sektöre yaymayı hedef olarak belirlemiştir. Amacımız bünyemizde geliştirilen yazılım ürünlerinin, küçük büyük tüm armatör firmaları tarafından kullanılabilir hale getirmektir. ODDYShip Yazılım Shippernetix in yaygın kullanılmasının Türk Denizcilik sektörünün daha ileri gitmesine fayda sağlayacağını bilmektedir. Bu nedenle mevcut ürünlerinin kolay kullanımı, düşük maliyetle temini üzerine yoğun çalışmalar yapmıştır. Ayrıca ODDYShip Yazılım geliştirmiş olduğu yazılım çözümlerini üniversitelerin denizci yetiştiren bölümlerinde ek ders veya eğitim seminerleri şeklinde öğrenciler ile paylaşarak, kullanıcı ağını büyütmektedir.

Uzun yıllar yapılan çalışmaların bizlere getirdiği tecrübeyi denizcilik sektöründe emek veren tüm çalışan ve yöneticilerimizle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Shippernetix in değişen uygulamaları ve hizmet politikalarımızı paylaşmak üzere sizlerle buluşmayı diliyoruz.


Neden ShipperNetix


Kolay Kullanım

ShipperNetix, basit ve esnek kullanıcı arayüzü sayesinde her seviyede personelin kullanımına imkan vermektedir. Veri girişi, sorgulama ve raporlama ekranları sayesinde dilediğiniz her bilgiye ulaşmanız çok kolay.

Düşük Maliyet

ShipperNetix rakiplerinin yanında oldukça düşük bir maliyete sahip. Denizcilik sektörüne özgü diğer yazılım ürünleri ile karşılaştırıldığında Shippernetix aynı özellik ve modüller ile birlikte rakiplerine göre maliyet avantajı sağlamaktadır.

Made in Türkiye

ShipperNetix tamamı Türk mühendislerin tasarladığı ve tamamı %100 yerli sermaye ile gelişmekte olan firmamızın ürünüdür.